Lanové aktivity

pondělí 15 - 16 hod
tělocvična horní budovy ZŠ Vizovice/zahrada DDM

 

Atraktivní sportovní kroužek pro kluky i holky od 5. třídy ZŠ. Obsahem kroužku bude zejména sportovní lezení, pohyb na lanových aktivitových prvcích a další zajímavé činnosti s použitím lan. Náročnost činností bude přizpůsobena  schopnostem a zájmu účastníků. Lezení bude probíhat na umělé lezecké stěně v tělocvičně ZŠ Vizovice. Lanové aktivitové prvky a další lanové činnosti budou probíhat na stromech u ZŠ Vizovice, popř. na zahradě DDM. Výuka teoretických znalostí se uskuteční v budově DDM Zvonek (hlavně za špatného počasí).  

Kroužek bude koncipován především jako pohybová aktivita. Děti se ale také budou moci seznámit s technikami a dovednostmi z oblasti horolezectví (případně si je osvojit) a s montáží lanových aktivitových prvků (slackline, zipline a  lanové překážky). Budou si moci prohlédnout a vyzkoušet nepřeberné množství vybavení používaného na různé činnosti ve výšce.

Účastníci budou v průběhu kroužku potřebovat vlastní základní lezecké vybavení, které představuje investici cca 1.000 Kč (sedací úvazek, popř. lezečky).

 

V kroužku bude přítomen Roman Balšán, který má mnoholeté zkušenosti s lezením. Poradí Vám také v průběhu kroužku s nákupem vybavení.

 

Kritériem pro přijetí do kroužku bude krom věku také posouzení fyzických schopností zájemců o lezení vedoucím kroužku při náborové hodině. Na náborovou hodinu jsou zváni také rodiče.

 

 

Náborová hodina: pondělí 30. 9. 2019 v 15 hod v tělocvičně horní budovy ZŠ Vizovice

Věkový rozsah: 10 - 18 let

Min/max počet: 8/15

Cena za kroužek: 1.500 Kč

PŘIHLÁSIT 

 

Vedoucí kroužku:
Martin Malina, Roman Balšán
e-mail: info@ddmzvonek.cz, mob.: 725 764 794, 604 923 080
(nejlépe Vám poradí s náplní kroužku a s tím, jestli je kroužek pro Vaše dítě vhodný)

 

 

← Zpět | Nahoru ↑

© 2020 Dům dětí a mládeže Zvonek Vizovice. Příspěvková organizace.
Slušovská 813, Vizovice 763 12. Všechna práva vyhrazena.

Realizace rotate Rotate Rotate