Fotogalerie

Halloween party

V neděli 18. listopadu proběhla ve Zvonku halloweenská party pro děti a rodiče. Interiér i exteriér byl osvícen světýlky a lucerničkami, nabízelo se halloweenské občerstvení, hrály se hry a tančilo se. Závěrem proběhlo vyhodnocení nejlepších kostýmů.

STRAŠIDELNÁ ZÁMECKÁ STEZKA

V pátek 9. listopadu proběhla strašidelná stezka zámeckým parkem.

Podzimní prázdniny

O podzimních prázdninách proběhlo plavání na Vsetíně a hledání pokladu s kostlivcem.

Zamykání studánky 2018

V sobotu 20. října se zamykala MLOČÍ STUDÁNKA  u srubu Anička.

Drakiáda 2018

Na letošní DRAKIÁDU jsme si nemohli přát lepší počasí.  14. října v neděli odpoledne byla vymetená obloha, ukázková teplota babího léta a mírný vítr. Většina draků létala vysoko na obloze na louce nad sídlištěm Janova hora. :)

Příměstský tábor - Gymnastické soustředění

Gymnastické soustředění probíhalo v gymnastické hale ve Zlíně.

Více fotek a videí naleznete zde: https://ddmzvonek.rajce.idnes.cz/Primestsky_TABOR_-_Gymnasticke_soustredeni/

V galerii jsou videa z hrazdy, kladiny, akrobacie a další fotky pořízené během soustředění. Pro přihlášení do galerii zadejte jméno a heslo níže.

jméno: gymnastika

heslo: 2018

ROBINSONŮV OSTROV

Robinsoni mají za celý týden mnoho zážitků a zábavy podívejte se na fotky!!!

Odkaz na všechny fotky zde: https://ddmzvonek.rajce.idnes.cz/Robinsoni_2018_-_fotky/

Pro přihlášení k fotkám zadejte:

jméno: robinsoni

heslo:2018  

Týden plný energie - tábor 2018

Spoustu výletů a táborových her jsme zažili na srpnovém táboře plném energie. Navštívili jsme lanáček a koupaliště v Otrokovicích, dále štěrkoviště a Janův hrad. Osvěžení v bazénech přišlo v panujícím tropickém počasí vhod :)

Star Wars tábor 2018

KDYSI DÁVNO V PŘEDALEKÉ GALAXII ... Po únosu princezny Lii temným Darth Vaderem započal výcvik třiceti účastníků tábora. Pod dohledem mistrů řádu Jedi se podařilo princeznu osvobodit a Vadera porazit.

https://ddmzvonek.rajce.idnes.cz/TABOR_SW/

Děvčata z kroužku kytara II. na soutěži

Dne 12. května se tým kytaristek z kroužku kytara II. zúčastnil hudební soutěže kroužků "Šikula hledá talent" v Uherském Hradišti. Svými třemi písněmi Láska na 100let, Boky jako skříň a Mám doma kočku si holky vybojovaly 1. místo v kategorii mírně pokročilých. Děvčata hrají na kytaru druhým až třetím rokem a toto umístění je namotivovalo dále hrát a rozvíjet svůj talent. Posuďte jejich výkon na videích z vystoupení.

https://ddmzvonek.rajce.idnes.cz/Devcata_z_krouzku_kytara_II._na_soutezi/

jméno: KYTARA

heslo: 2018

3iQ

Ve středu 13. června se DDM Zvonek spoluúčastnil celorepublikového rekordu v hraní hře 3IQ-moderní deskové hře.
Na více než 100 místech po celé ČR, se ve stejný čas sešly skupiny hráčů 3IQ a my, jsme ve školní družině ZŠ Vizovice, přispěli 16 hrajícími dětmi.
Pro všechny účastníky rekordu jsme měli památeční listy a pro vítěze je nachystána drobná odměna.
Mrkněte se na fotky
HRAJEME 3iQ!!!

Závody PŘEROV 2018

Děvčata ze sportovní gymnastiky se 9 a 10. června zúčastnily závodů v Přerově.

Děvčata se umístily na krásných místech ve své kategorii a odvezly si i medaile. 

Adélka Miková - 3. místo PŘESKOK, 4. místo HRAZDA

Marta Dobiášová - 1. místo HRAZDA, 2. místo PŘESKOK, 3. místo KLADINA

Ema Koštuříková - 4. místo AKROBACIE

Josefína Srněnská - 2. místo HRAZDA, 4. místo přeskok

Hanička Kovářová - 1. místo HRAZDA A PŘESKOK, 3. místo KLADINA (1. místo čtyřboj)

Anička Pečenková - 4. místo KLADINA

Verča Šolcová - 1. místo KLADINA, 2. místo PŘESKOK

Kačka Halová - 1. místo PŘESKOK, 3. místo AKROBACIE

Elenka Šťastná - 3. místo HRAZDA

Peťa Nevjelíková - 2. místo AKROBACIE a PŘESKOK

TÁBORÁK NA ZAHRADĚ

Konec kroužků oznamuje TÁBORÁK na zahradě DDM. Letos tomu nebylo jinak.

AKADEMIE

Děti z hudebních, sportovních i tanečních kroužků si připravily vystoupení pro své nejbližší ale i pro širokou veřejnost. Akademie kroužků DDM Zvonek Vizovice se pořádala v KULTURNÍM DOMĚ, kde si děti užívaly nové šatny a prostory v zákulisí. Celý program odstartovaly děti z pohybového kroužku správní kluci a holky. Na všechny vystoupení se můžete podívat v galerii rajče - odkaz níže.

https://ddmzvonek.rajce.idnes.cz/Akademie/

jméno: AKADEMIE

heslo: 2018

 

ŠIKULOVÉ

Děti z kroužku ŠIKULŮ si poslední hodinu parádně užily!! Za pomocí techniky savování si vyrobily trička na památku. Pokračování kroužku v dalším školním roce. 

ORIZARO

ORIentační ZÁvod ROdinných družstev se konal v sobotu 26. května v zámeckém parku. Návštěvníci se setkeli např. s Dlouhým, Širokým a Bystrozrakým, s Křemílkem a Vomomůrkou, s Piráty na lodích, na kraji lesa mohli vstoupit do Perníkové chaloupky.

O TANEČNÍ POHÁR 2018

V sobotu 26. května se děvčata ze Zumby a Aerobiku III zúčastnily závodů " O TANEČNÍ POHÁR" v Bystřici pod Hostýnem.

Děvčata z Aerobiku III si obhájily 3. místo ve své kategorii s choreografií Swish.

S choreografií SO STAY děvčata ze Zumby vyhrály 2. místo ve své kategorii. Děvčata porotu okouzlily svým úsměvem a radostí z tance!

Vystoupení GYMNASTIKY

V pátek 11. května proběhla poslední hodiny sportovní gymnastiky v tělocvičně SŠ Vizovice.

Děvčata si připravily pro rodiče krátké sestavy na akrobacii, hrazdě a kladině. Děvčata před vystoupením měly trému a byly nervózní. Ale zacvičily své sestavy perfektně a dočkaly se potlesku a velké pochvaly.

MÁJOVÝ ATLETICKÝ VÍCEBOJ 2018

Celkem se sešlo 111 soutěžících a věříme, že odcházeli s dobrým pocitem. Konkurence byla letos veliká ve všech kategoriích a medaile  visely zatraceně vysoko, což by jistě potvrdili účastníci minulých ročníků. Dostalo se však na všechny a každý účastník si za svou snahu odnesl alespoň drobnou odměnu.

Výsledková listina: https://atletika-vizovice.webnode.cz/atleticky-viceboj/viceboj-2018/

Slet čarodějnic 2018

Rej vizovických čarodějnic a černokněžníků se slétl ve správný čas na správné místo. V pondělí 30. dubna udělal společnou fotku u kulturního domu, aby se pak divokým letem i průvodem vydal na tradiční místo setkání – Rybárnu Vizovice. V soutěži Miss čarodějnice zvítězila Taťána Ostravská, na druhém místě čarodějnice Sašenka, a na třetím místě černokněžník Petr Bláha. Za nejlepší kostýmy dostali košťata, speciálně upravená pro čarovný let.

Závody ve sportovní gymnastice

Děvčata z kroužku gymnastika se v sobotu 28. dubna účastnila závodů v dvojboji na kladině a prostné. Celkem se závodů zúčastnilo přes 90 děvčat. Konkurence byla letos velká. I tak naše gymnastky předvedly skvělé výkony! Velkou pochvalu si zaslouží holky, které trénují teprve od října a měly odvahu se závodů zúčastnit. Krásné sestavy na kladině i prostné předvedly zkušenější gymnastky, které chodí do kroužku již třetím rokem. Jmenovitě to jsou: Adélka Miková a Marta Dobiášová. Naše účastnice se utkaly s děvčaty, které trénují daleko častěji a na závody jsou zvyklé. I tak se naše gymnastky nedaly zastrašit a zvládly sestavy na jedničku. Nejlépe se ve svých kategoriích umístily: Adélka Miková na 5. místě a Marta Dobiášová na 6. místě.

Aprílový duatlon

V neděli 22. dubna 2018 uspořádal Atlitický kroužek DDM Zvonek již 3. ročník Aprílového DUATLONU ve Vizovicích. Závod se konal na dráze nedokončené Baťovy železnice. Na startu se sešlo 40 dětí, čímž byly účastí překonány předchozí ročníky. Duatlon proběhl za krásného slunného počasí. Ke skvělé sportovní atmosféře přispěli také rodiče, kteří své děti na dráze podporovali a fandili jim.

Odkaz na stránky kroužek ATLETIKY Vizovice:

https://atletika-vizovice.webnode.cz/duatlon-vizovice/duatlon-2018/

 

Vycházka na Den země

22. dubna se každoročně po celém světě koná DEN ZEMĚ. Byla by škoda v tento krásný slunný den nevyrazit do přírody na nedělní vycházku. A proto jsme v 9 hodin dopoledne vyšli směrem na Janovu horu, kde nás čekala paní Divílková z poradny Petrklíč Vizovice. Dozvěděli jsme se o bylinkách, po cestě uklidili pytel odpadků, naobědvali se na Revice a na Lázeňské si dali skvělou kozí zmrzlinu.

HLEDÁNÍ JARA 2018

HLEDÁNÍ JARA

14. dubna proběhla tradiční jarní vycházka do Jasenné ke studánce Gajdošce. O tuto studánku se po několik let starají členové oddílu TOM Čižici Vizovice. V tento den jsme také hledali projevy jara, které vyhlásili MLADÍ OCHRÁNCI PŘÍRODY. Neváhejte a připojte se k nám na dalších akcích, které pro Vás organizuje DDM Zvonek a TOM Čižici Vizovice.

Odkaz na studánku:

http://www.estudanky.eu/156-studanka-gajdoska

 

 

Tvoření pro maminku

I letos jsme se pustili do tvorby svíček ze zbytků vosku, vonných olejů a různého zdobícího materiálu. Aroma vosku vonělo po celé budově DDM. Dětem se svíčky pro maminky, babičky, tety ... prostě na MDŽ, moc povedly. :)

Kurz líčení pro dívky

26. února se pořádal KURZ LÍČENÍ PRO DÍVKY

Dívky se nechaly nalíčit profesionálními kosmetičkami ve střední škole oděvní a služeb. Seznámily se s obory na škole a jak probíhá výuka a ukončení studia, prohlídly si prostory školy a dovzěděly se mnoho nových informací.

Děkujeme paní Persunové za umožnění akce!

Jarní prázdniny ve Zvonku

Jarní prázdniny 2018

PONDĚLÍ DEN KUCHTÍKŮ. Vařilo se podle speciální kuchařky tříchodové menu, ochutnávalo se a hodnotilo. Kuchařku si děti odnesly domů a uvidíme, jestli někdy vyzkoušejí uvařit i doma.

Vystoupení TANEČNÍHO AEROBIKU ZÁDVEŘICE

10. února 2018

Děvčata z TANEČNÍHO AEROBIKU v Zádveřicích vystoupily s choreografií na oblíbenou písničku na KARNEVALE.

Jak spí les 2018

2. února 2018

Turistická vycházka o pololetních prázdninách z Vizovic do Zádveřic tam a zpět. Počasí se vydařilo a krásně nám svítilo sluníčko. :-)

 

 

Gymnastické soustředění

20. ledna 2018

Gymnastické soustředění v Přerově v gymnastické sportovní hale.

Soustředění se zúčastnily gymnastky z Přerova, Šumperku a Vizovic.

Karneval - únor 2018

Letošní DĚTSKÝ KARNEVAL proběhl v neděli 4. února v Domě kultury ve Vizovicích. Součástí programu byly soutěže, taneční dovádění, tombola, fotokoutek, zvířátka z balónků a samozřejmě vyhodnocení nejlepšího kostýmu. Děti své masky a kostýmy předvedly na pódiu při promenádě. VŠECHNY KOSTÝMY SE NÁM MOC LÍBILY.

FOTOGRAFIE V PLNÉM ROZLIŠENÍ JSOU K DISPOZICI POD ODKAZEM:

https://ddmzvonek.rajce.idnes.cz/4.2.2018/

jméno: zvonek

heslo: karneval

Čertovská diskotéka Mikulášská nadílka

5. prosinec 2017 se ve Vizovicích stal tradičním datem pro netradiční diskotéku, a to „Čertovskou“. Jako každý rok se na ní sešli pekelníci z Vizovic i okolí, aby si zatančili a zařádili společně s malými i velkými návštěvníky akce. Závěrem přišel svatý Mikuláš v doprovodu anděla.

Na akci vystupovaly děvčata z TANEČKŮ, AEROBIKU I, AEROBIKU III a holky ze ZUMBY. Všem se vystoupení moc povedlo :-).

Kytaristé z DDM zahráli koledy a rozzpívali všechny děti.

 

Keramika

Výrobky z kroužku keramika I, II, a III pod vedením Zdeny Šimoníkové. U dětí, které se věnují keramice třetím rokem, jsou vidět velké pokroky. Podívejte se na krásné výrobky které každý týden zdobí Zvonek.

← Zpět | Nahoru ↑

© 2018 Dům dětí a mládeže Zvonek Vizovice. Příspěvková organizace.
Slušovská 813, Vizovice 763 12. Všechna práva vyhrazena.

Realizace rotate Rotate Rotate